Banese prej 67m2 ne Prishtine

Shitet nga: Blende 31 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banese e mobiluar
1 dhome dite me sofa 3, 2 dhe 1, si dhe komodine per TV- dalje ne ballkon
1 dhome e fjetjes e mobiluar me shtrat, dyshek, tepiha dhe garderober - dalje ne ballkon
1 kuzhine me teknike te bardhe, tryezari dhe elementet tjera percjellese
1 banjo me jacuzzi dhe elementet tjera percjellese
1 shpajz
-alarm
-klime
-nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim