Banese prej 67m2 ne Prishtine

Shitet nga: ilir bekaj 13 Pri 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen te banesat e ROYAL-it. Afer Viva Fresh. Banesa gjendet ne katin e 6. 67m2. Gjithqka ne rregull me dokumente. Ka kushine me sallon. Dhome te fjetjes koridor banjo dhe ballkon. Banesa shitet urgjent dhe ka nje cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim