Banese prej 67m2 ne Prishtine

Shitet nga: Mentor 19 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shaip Spahija Nr.19
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 66m2, kati 4, në Lagjen e Muhaxherëve, mbi Ambasadën Zvicerane, prapa Albi Market.
Banesa eshte e mobiluar, me 2 dhoma te gjumit, 1 sallon me kuzhine, 1 banjo, 1 shpajz, korridor dhe ballkon. Ka gjithashtu te instaluar edhe ngrohjen qendrore e cila funksionon me energji elektrike. Eshte me rendesi te permendet se ka qasje ne parkun e qytetit (50m larg) dhe eshte vend i pershtatshem per banim. Ju falemnderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim