Banese prej 69m2 ne Prishtine

Shitet nga: Ardian Thaqi 23 Krr 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje tek banesat e STANDARDIT.

Banesa është 69.00 m2, me 2 dhoma të fjetjes, 1 dhomë e ndenjës, 1 banjë, 1 ballkon, 1 korridor. Banesa shitet e mobiluar.

24 orë ujë sanitar dhe ujë të ngrohët
24 ore rrymë (ndërtesa ka agregatin e saj në rast të ndaljes së rrymës në objekt).
24 orë lifti punon (ndërtesa ka agregatin e saj në rast të ndaljes së rrymës në objekt).
24 orë nxehje qendrore (ndërtesa ka kalldanë e vet për ngrohje).

Banesë ideale me të gjitha kushtet dhe me pamje fantastike.

Çmimi 72.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim