Banese prej 70m2 ne Prishtine

Shitet nga: bedri haxha 30 Jan 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.uck.48/1
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 70m2 ne rr.uck.48 banesa nr 1. Banesa eshte me ndertim te vjeter gjendet perballe raeffaisen bank. Te interesuarit mund te jene per zyre dhe perkthimi mund te behet menjehere. Qmimi sipas marveshjes.Per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr te telefonit 045338585.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim