Banese prej 70m2 ne Prishtine

Shitet nga: Banesa Lagje e Spitalit 06 Pri 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje e Spitalit te rrethi Viva fresh
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit ,afer rrethit te Viva Fresh store.Kati i 3.Banesa ka 70 m2,dhe ka sallon e kuzhine,dy dhoma gjumi,nje shpajz ,koridor dhe dy banjo.Pamje kah lindja.Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne.

Cmimi me marreveshje.

Nuk pranojme agjencione.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim