Banese prej 70m2 ne Prishtine

Shitet nga: burhan 12 Gsh 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
shiten banesat ne mati 1 te 13 katish objekti 2 dhe 3 banesat kan keto siperfaqe/ 53 m,75m dhe 70m,banesat jan ne katin perdhes katin e par dhe katin e dyte,qmimi shum i volitshem,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim