Banese prej 70m2 ne Prishtine

Shitet nga: Fehmi Morina 15 Gsh 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 70 m2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shume urgjentishte shes banesen tri dhomeshe (dhome e pritjes me kuzhine dhe dy dhoma te fjetjes), me ballkon rreth 10 m2 dhe bodrum. Banesa gjendet ne Dardani, ne qender te Prishtines. Banesa eshte e renovuar tersishte dhe ka pamje shume te hapur dhe te bukur ne dy ane te qytetit. Legalishte banesa eshte e paster si loti. Banesa shitet per aresye te udhetimit ne gyrbet. Mund te dakordohemi shume lehte dhe shpejte. Telefoni kontaktues: +377 44 165. 756.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim