Banese prej 71m2 ne lagjjen Dardani

Shitet nga: Lokal Dje 04:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banese 71m2 ne shitje ne lagjen "Dardania" ndertim i vjeter me flete poseduese ndodhet ne katin e trete te banimit ndersa ka ket renditje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon me qasje jug-lindore
Çmimi 93 000€

Kodi: 21049
Per me shume informata na kontaktoni:
044556777/049445711/049157113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim