Banese prej 72m2 ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 31 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit rruga"B"
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tredhomeshe ne Bregun e Diellit, tek rruga B me siperfaqe prej 72 m2 dhe gjendet ne katin e II. Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridorin, banjen, ballkonin e madh. Banesa ka pamje kah rruga B. Çmimi 62.000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim