Banese prej 72m2 ne Prishtine

Shitet nga: Kastriot Berisha 18 Nën 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1 Blloku A22-perball banesave te bardha
Sipërfaqe: 72.95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lokacioni i paraparë për ndërtimin e objektit afarist-banesor shtrihet në jug-perëndim të bllokut A22 të lagjes “Mati 1” duke u kufizuar me rrugën e planifikuar e cila lidhet në jug-lindje me rrugën “Ndue Përlleshi” dhe në veri-perëndim me rrugën “Rrahim Beqiri” duke pasur dalje ne veri-lindje ne rrugen Shaqir Ingrishta që ështe një lidhje e favorshme me arteriet e qytetit. Aty pranë në një distancë ajrore rreth 200 metër ne veri-perëndim ndodhen “Banesat e Bardha” te Bregut të Diellit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim