Banese prej 75m2 ne Prishtine

Shitet nga: N.P.BESA-KOMERCE 18 Gsh 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat dhe lokalet me siperfaqe te ndryshme ne Kompleksin bashkohore "N.P.BESA-KOMERCE" Kompleksi ndodhet ne lagjen e muhaxhereve,mbrapa sllovenia sportit afer parkut te qytetit dhe eshte duke u ndertuar me standardet me bashkohore te ndertimit afaristo banesor. Objekti nuk është i hipotekuar . Objekti posedon leje ndertimore. Banesat posedojne parking mbi toksore dhe garazhet ne bodrume te objektit. Fasada do te jete me tulla te kuqe me keto shtresa:ngjites,hapesire per ajrin, lesh qelqi,ka izolim termik,akustik dhe eshte e perjetshme. Ashensori me kartel per 10 persona dhe ne rast te nderprerjes se rrymes kthehet nje kat me poshte dhe dera hapet automatikishte. Mundesia e pagese me marrveshje. Per me shum info 044/158-226 Viber: +377 44 158 226 e-mail; n.p.besa-komerce@hotmail.com Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim