Banese prej 78m2 ne Prishtine

Shitet nga: banes 26 Sht 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e gatshme per banim ka 2 dhoma dhe kuzhinen qmimi super i lir vetem 690 euro
Banesa esht me tull te kuqe posedon lift kati 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim