Banese prej 78m2 ne Prishtine

Shitet nga: banes 28 Sht 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhoma sallon dhe kuzhin ne katin e 5 te objekti esht ndertim shum kualitativ izolim ka tull te kuqe ndodhet ne mati 1 te rruga B
per ma shum hollsi mun te kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim