Banese prej 80m2 ne Prishtien

Shitet nga: Ajet Zhegrova 29 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia afer komunes se Re esht ne kat te par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, vend ye mjaftushem per parking, vend lojrash per femij etj

BANESA LESHOHET VETEM NGA FUNDI I MARSIT DERI TE FUNDI I PRILLIT- QMIMI 250E

Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes:045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim