Banese prej 80m2 ne Prishtine

Shitet nga: banesa 31 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomshe e mbiluar ndertim i ri perballe sh f Meto Bajraktari banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine ballkon koridor banjomund te kontaktni ne keta nr 044 192 709 044 765 588 te qafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim