Banese prej 80m2 ne Prishtine

Shitet nga: Faton 12 Pri 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet me qmim te volitshem banesa prapa AUK apo ne rrugen e bledit. Kati perdhese ka 80 m2, 2 dhoma te gjumit, dhome te madhe te dites me kuzhine, shpajz dhe banjo. Ka pamje shum atraktive. Per qdo informate ju lutem na lajmroni ne emajll ose ne numer te telefonit 049 366 086 pas ore 12 pasdite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim