Banese prej 82m2 Prishtinë

Shitet nga: Bahri 09 Gsh 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.UQK Nr.40 Prishtinë
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne katin e 3-te afer nderteses se qeverise perball kuvendit komunal te Prishtines.
Banesa ka 2 dhoma gjumi, ni sallon me ballkon, kushinë, 1 banjo dhe nje shpajz. per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr.+37744849912.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim