Banese prej 83m2 ne Prishtine - me leje ndertimi

Shitet nga: Artan 26 Maj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa tredhomeshe ne Matin I (objekti posedon lejen e ndertimit) nga pronari me dokumentacion te rregullt afer rrethit te ri te sapondertuar ne "rrugen B". Banesa, eshte ne katin e I-re me 83,06 m2 dhe pozicionohet nga jug-perendimi me kete renditje: dy dhoma gjumi, salon me kuzhine dhe ballkon, Banjo dhe wc ndaras, garazhe me qasje direkte permes liftit. Eshte e mobiluar ne menyre eksklusive. Cmimi sipas marreveshjes. Tel. 044-804-969 dhe 00352-621-360-484.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim