Banese prej 83m2 ne Prishtine

Shitet nga: xhym 02 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne prishtin te princesha Mati 1: Ka dy dhoma fjetejes , esht Dhom ndenjes (Salloni)
ka dhe banjon per meshum kontaktoni 044 828 805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim