Banese prej 83m2 ne Prishtine

Shitet nga: kreshnik 12 Pri 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 83 m² ne Prishtine, lagjja ‘MATI 1’, kati i trete. Banesa ka 2 dhoma gjumi, Sallon, kuzhine, dhe ballkon.

Çmimi dhe informata shtes kontaktoni ne numrin : +46722739900 (mund te kontaktoni edhe ne VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim