Banese prej 84m2, lagjia e spitalit, 50 m larg V..

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 14 Pri 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa , lagjia e spitalit, 50 metra larg Viva Fresh, ose menjehere prapa kompleksit Royal.

ndertim i kualitetit te larte, dhe me nje arkitekture moderne

-2 dhoma gjumi
-sallon me kuzhine
-banjo
-Wc
-ballkon
pamje nga perendimi dhe jugu

kati i 7-te
uje 24 ore

qmimi 750 euro

agjensioni Rezidenca: + 377 44 173 593 (+viber)
email:agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim