Banese prej 84m2 ne Dardani

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dardani - Banesë në SHITJE

Banesa gjindet afër "Orës" së Kurrizit, kati II, 84m2 me letra, dhomë dite me kuzhinë, tryezari dhe ballkon, 2 dhoma gjumi, banjo dhe koridor. Banesa është e renovuar komplet dhe shitet me mobile.
Çmimi 110.000 Eur.


tel. 038220880
044123275
049123275

E-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim