Banese prej 84m2 ne Prishtine

Shitet nga: Besim 07 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer shkolles "Pavarsia " ,ka afer qerdhen dhe shtepin e shendetit , eshte ne katin 7 ka 1 kat permbi , ka liftin i cili punon me kartel ,banesa ka 84m2 :2dhoma gjumi,sallon&kuzhin ,banjo dhe ballkon .Per me shum info 044 155776.Besimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim