Banese prej 84m2 ne Prishtine

Shitet nga: filan fisteku 15 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa shitet per arsye te ndertimit te dobet ku nuk jan kriteret e ndertimit ashtu siq ti prezentojn pronaret e kompanis "pozhegu brothers" te cilet po sa ti marrin parat nuk te pergjigjen per as gje.

Banesat e keti mashtruesi jan shum te dobeta ku ndegjohet kojshia nga te gjitha anet si kati posht nalt dhe anash.

Brenda baneses ne kuzhin hyn avulli dhe era e kojshive qe pergadisin ushqimet e tyre gje qe nuk mumd te rrini nga era e ushqimeve.

Dua qe kete njoftim ta shihni edhe ju qe doni te blini banesa tek ky ndertues i cili bene mashtrime.

Nese nuk besoni mund te vini e ti pyesni te gjithe banoret qe kan blere banesa ketu e qe jan te paknaqur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim