Banese prej 84m2 ne Prishtine

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lagjen e spitalit afer chelsi point kati i IV-të, ndertim i ri me lift,84 m2 çmimi 67000 euro i negociueshem

Banesa posedon: sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi,banjo,wc,shpajz,ballkon me pmaje nga rruga kryesore.
banesa ka renditje te shkelqyer te dhomave si dhe ndriqim natyral.

tel. 038220880
044123275
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim