Banese prej 85m2 ne Bregun e Diellit

Shitet nga: sadat 17 Sht 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte perdhes e larte dhe ka kete renditje: 1 sallon, kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, nxemje qendrore. Dokumentat ne rregull, mund te perkthehet menjeher.


045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim