Banese prej 85m2 ne Emshir

Shitet nga: arber Dje 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, ne Prishtine, lagja Kalabria (Banesat e Arabve), banesa ka 3 dhoma, Salloni me kuzhin dhe trepezari, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkona. Banesa eshte 85 metra katror, komplet e mobiluar, e gatshme per banim. Banesa eshte ne katin e 7, punoj 2 liftat, dhe ka uje 24 ore. Banesen e leshoj me qera vetem per familjare.
Te interesuarit te me kontaktojne ne numer te telefonit ose Viber -Arberi 045 641 794
Çmimi: 300 EUR
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim