Banese prej 85m2 ne Prishtine

Shitet nga: Leart 15 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 85m2 ne Prishtine te banesat e arabve, banesa eshte e mobiliar ka 2 dhoma gjumi 1 dhome dite me kuzhine 2 koridore, 2 ballkona dhe banjon. Banesa eshte ne katin e 7 cmimi 65000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim