Banese prej 85m2 ne Prishtine

Shitet nga: Xhemajl 13 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne emshir te kullat e arabve,kulla e 6 kati 3,eshte 85 m2
Renditja e baneses eshte:
Dhoma e ndenjes dhe kuzhina
2 dhoma gjumi
2 ballkona dhe
Banjo.
Gjithashtu banesa eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim