Banese prej 86m2 ne Fushe Kosove e mobiluar

Shitet nga: Flamur 17 Qer 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 86 m2 ne Fushe Kosove afer ambullantes

Banesa posedon dhome dite me kuzhin,2 dhoma te gjumit 2 banjo , ballkon si dhe podrumin.

Banesa eshte ne katin e 5-te me pamje nga qyteti eshte ndertim i ri.

Banesa posedon 24 ore rryme dhe uje si dhe parking te mjaftushem per veture


Çmimi: 65.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim