Banese prej 86m2 ne Prishtine

Shitet nga: Xhelal 05 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Mati 1 Banesa ka 2 dhoma te fjetjes , Sallon , Kuzhin , 2 Banjo , 2 Ballkona , ka Podrum dhe Garazhd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim