Banese prej 86m2 ne Prishtine

Shitet nga: Mentar Paçarizi 06 Shk 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne rruge per ne Germi ne ane te majte, eshte shume afer AUK'ut, dhe ish shkolles normale, eshte ne katin e 4., perbballe baneses gjendet qendra per rekreacion Taukbahce, me korte te tenisit, dhe poashtu banesa posedon nje garazhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim