Banese prej 88m2 ne Prishtine

Shitet nga: ECOIMPEX 24 Tet 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

128 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa në shitje në Bregun e Diellit në zonën perendimore (afër Restorant "Gizi"). Banesa është përdhesë e lartë dhe mund të shëndrrohet në lokal pasi që përpara ka një oborr i cili me leje të komunës mund të mirret në shfryrëzim. Banesa i ka 88 m2 dhe është e renovuar.
Për më shumë informata:
Agjencioni Ecoimpex
Rr. Fehmi Agani 9/1 Prishtinë
Mob. 045502040
Tel. 038249265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim