Banese prej 90m2 ne Prishtine

Shitet nga: Lorik 16 Qer 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr.Bajram Kelmendi P.N
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa shume afer qendres se Prishtines,ne rrugen Bajram Kelmendi.Banesa ka ballkon,dy dhoma gjumi,sallon me kuzhine dhe banjo.Banesa eshte ne kate te dyte.Banesa ka gjithsejt 90 metra katrore me nje qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim