Banese prej 92 m2 ne Prishtine

Shitet nga: Dema 05 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes e sapo ndertuar te Lagja e Spitalit, rreth 50 metra nga Chelsi Point me 72 m2 dhe 20 m2 terase,
kati i 7.

Mund të na kontaktoni ne kete numer
tel: 044/049 346 139
ose e-mail dreniblini@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim