Banese prej 92 m2 ne Prishtine 3 dhoma

Shitet nga: Valoni 18 Dhj 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ne lagjen taphane
Banesa ka 92 m2
Banesa ka sadhonin me kuzhin
2 dhoma te fjetjes
2 WC
1 koridor dhe
1 badhkon
Banesa osht e mobilume komplet me mobilje te reja moderne me kofiqienc ( qe hargjesin rym pak) e gaqme per banim e pa perdorme e re
Banesa osht ne katin e 3
Me nxemje qendrore
Perkthimi behet meniher si behet pagesa osht ne emrin tim ne kataster (komun)
Mund te kontaktoni edhe me
Viber
+377 45 599 999 Valoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim