Banese prej 95m2 ne Prishtine

Shitet nga: Qamil 31 Maj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë

Banesë në shitje Rruga Eduard Lir 50/4 Lagja Arbëri/Prishtinë Banesë e mobiluar me rreth 95m katrore bruto me dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo, shpajz, tarracë dhe kopsht ngrohje qendrore individuale Çmimi 75 000 euro Tel: 049 402 249 dhe 044 991 258

***

Apartment for sale St. Edward Lear, 50/4 Arbëri / Prishtinë Furnished apartment on the ground floor with about 95m square With two bedrooms, lounge, kitchen, bathroom, Storage, terrace and garden individual central heating Price 75 000 euro Tel: 049 402 249 and 044 991 258

***

Appartement à vendre Rue Edward Lear, 50/4 Arbëri / Prishtinë Appartement meublé au rez-de-chaussée avec environ 95m carré brut Avec deux chambres, salon, cuisine, salle de bains, Stockage, terrasse et jardin chauffage central individuelle Prix 75 000 euro Tel: 049 402 249 et 044 991 258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim