Banese prej 96m2 ne Kastriot

Shitet nga: Albert 01 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Isa Kastrati
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e mobiluar ne qender te qytetit, rruga Isa Kastrati,(te parku i qytetit).Posedon Sallon me kuzhine dhe shpajz te madh, dhome te fjetjes, dhome te femijve, korridor, ballkon te madh. Banesa gjendet ne katin e 6, pamja Jug-perendim, dmth pothuajse tere diten i bie dielli.Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim