Banese prej 96m2 ne Prishtine

Shitet nga: ..... 12 Sht 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
shitet dhe jepet me qira banesa te mati 1 Ndertim i ri 96 m kati6 me ashensor ujë 24h i mobileruar per me shum info na kontaktoni ne nr 044 171 464
qmimi i baneses per shitje 67000
per qira 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim