Banese prej 96m2 ne Prishtine

Shitet nga: ..... 26 Sht 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati1
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
shitet beanesa te mati 1 ne prishtin banesa ka dy dhoma gjumi dhoma e ndejes me kuzhin ni shpajs dhoma e Garderobës dhe ballkoni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim