Banese prej 97.6 m2 ne qender te Prishtines

Shitet nga: Venera Mjekiqi 01 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pershkrimi: 1 dhome te ndejes + 2 dhoma te gjumit + 1 kuzhine + 1 trepezari + 1 banjo + 1 WC + 1 depo + 2 ballkon. Banesa eshte ndertim i ri dhe gjindet ne kompleksin Nartel Center ne lagjen Pejton. Ndertesa eshte 20 kateshe, ndersa banesa gjindet ne katin e 8te. Ndertesa ka lift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim