Banese te Mati 1 - afer Shkolles pavaresia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 07:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Mati 1, afer shkolles pavaresia. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te( parafundit). Ndertesa ka pranim teknik. Ka pmaje nga lindja

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 45.000 Euro
S53

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim