Banese te STANDARDI ne Bregun e Diellit.

Shitet nga: Egzona 09 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 874 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi :Shesim banesën (plus garazhën) që gjendet te Bregu i Diellit 2, Mat 1, kompleksi “Dafina” i banesave të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD.
Banesa shitet me mobile. Shitja e garazhës është opcion.
Banesa ka këtë sipërfaqe:
- banesa (dhe ballkoni): 41.90 m2 (sipërfaqe neto) * EUR 1,000 = 41,900 dhe
- terrasa 6.76 m2 (sipërfaqe neto) * EUR 440 = 2,974.
GJithsej: EUR 44,874.

tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim