Banese te parku i Prishtines

Shitet nga: Emine 07 Sht 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen afer Ambasades se Zvicrres perball Dyerve te Parkut te Prishtines banesa seht ne Katin e pare ka 2 dhoma Gjumi,1 Sallon me kuzhine paradhomen nje Banjo Balkonin me pamje nga rruga kryesore si dhe Parku per qdo Info tjeter ne ket Nr.044160388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim