Banese

Shitet nga: Nita 03 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne lagjen 'Dodona' perballe shtepise se B.Klmendi.
Kati 3, 78 m2 me dy dhoma gjumi.
Banesa shitet e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim