Banesen 35m2 ne Prishtine

Shitet nga: arsim 03 Krr 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
shes banesen grasonjeren 35m2 neto e shfrytzushme kati 8 me lift ka uji dhe rrym 24ore esht e mobiluar esht me leje ndertimi e perfunduar ne vitin 2009 . Gjindet ne rrugen Ismail Dumoshi tek Domi i pleqve lagja Vellush para lagjes se tasligje
Qmimi me mobile 30000€ i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim