Banesen 64m2 ne katin e dytë ne Prishtine

Shitet nga: fatmir beka 08 Dhj 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e spitalit - mati 1
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 64 metra, ne katin e dytë në lagjen mati 1 banesa ka këtë renditje:

Dhom dite me kuzhin

Një dhomë gjumi

Banjo dhe ballkon.


Si kompenzim marim edhe ndonjë vetur ne vler deri ne 13.000 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim