Banesen 92m2 ne Golem

Shitet nga: Sadat Dje 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Shes ose ndrroj Banesen ne Golem me ndonje banes ne Prishtine, Banesa ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 3 ballkona, Banesa eshte ne katin e pare dhe eshte 100 metra nga deti. Banesa eshte e mobiluar

045319625.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim