Banesen e mobiluar ne Prishtine

Shitet nga: Indira 08 Pri 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir, kompleksi EXDC
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e re te mobiluar plotsisht ne lagjen Emshir, kompleksi EXDC. Banesa gjindet ne katin e pare, ka ballkon si dhe garazhde. Kontaktoni ne viber ne numrin 044920029, ose direkt ne lidhje per ta pare banesen ne numrin 049189037.
Cmimi me negocim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim